Polityka prywatności

  1. Na stronie muszewampowiedziec.pl przetwarzane są takie dane osobowe, jak: imię, nazwisko, adres e-mail (by dodać komentarz) oraz adres i numer telefonu (realizowanie zamówienia. Podawanie tych danych jest dobrowolne, natomiast niepodanie ich uniemożliwi złożenie zamówienia/pozostawienie komentarza.
  2. Administratorem danych osobowych jest Muszę Wam powiedzieć Monika Konefał, ul. Podlesie 158D, 32-052 Radziszów, NIP: 5521652392 kontakt: monika@muszewampowiedzieć.pl .
  3. Dane zamieszczone przez Państwa, w związku z pozostawieniem na stronie komentarza, przechowywane będą przez cały czas istnienia strony. W razie, gdyby chcieli Państwo, aby dane w serwisie zostały zapomniane, prosimy o maila na adres: monika@muszewampowiedziec.pl .
  4. Chcemy, aby nasze treści były jak najlepiej dopasowane do naszych czytelników, w związku z czym analizujemy dane osobowe w Google Analitycs i pokrewnych.
  5. W każdej chwili mogą Państwo uzyskać wgląd do swoich danych, dokonać wszelkich zmian związanych z ich sprostowaniem, poprawieniem lub ograniczeniem ich przetwarzania. Można również w każdym momencie cofnąć zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  6. Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.
  7. Dane, które Państwo podajecie przekazywane są tylko podmiotom odpowiedzialnym za prawidłowe działanie naszej strony- tj. dostawcom usług internetowych.
  8. Na blogu znajdują się teksty, których część treści pojawia się dopiero po dokonaniu płatności. Płatności dokonujecie Państwo za pośrednictwem sklepu internetowego (a jeszcze konkretniej, za pośrednictwem tpay), a dane, które od Państwa otrzymujemy w związku z zakupem służą tylko i wyłącznie do poprawnego przeprowadzenia transakcji.
  9. Na podane w trakcie korzystania ze strony adresy e-mail NIE WYSYŁAMY niczego poza automatycznym potwierdzeniem transakcji. Nie prowadzimy mailingu.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji pod adresem: monika@muszewampowiedziec.pl