Oczywistym jest, że dobrze płatna praca to cel zawodowy każdego z nas. Nikt przecież nie chodzi po ulicach i nie woła: „Szukam źle płatnej pracy!”. I choć w sieci mnóstwo jest porad na temat tego co robić, by napisać piękne i kreatywne CV we wszystkich kolorach tęczy, to muszę przyznać, że najbardziej efektywne stało się budowanie świadomości własnej marki! Bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że budując w procesie rekrutacyjnym wspomnianą świadomość własnej marki, możesz dyktować wyższe stawki wynagrodzenia tylko i wyłącznie dlatego, że Ty to Ty. Musisz jednak pokazać pracodawcy, że jesteś wartościowy jako potencjalny pracownik.

 

Dobrze płatna praca, a budowanie świadomości własnej marki

  

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego pracodawca miałby zwrócić uwagę właśnie na Ciebie? Nie masz osiągnięć na skalę ogólnokrajową? Nic nie szkodzi. Jeśli Twoje umiejętności i kwalifikacje pokrywają się z tym, czego wymaga pracodawca, jedyne co musisz zrobić to…

  

…wysłać CV?

  

No właśnie NIE! CV jest tylko wisienką na torcie. I tak, skoro już jesteśmy w temacie metafor- z nami dowiesz się, jak stać się najbardziej smakowitym tortem pośród wszystkich kandydatów.

 

 

Dobrze płatna praca 

 

Co najpierw powinieneś zrobić? Najpierw powinieneś sprawdzić, jakie są stawki na stanowisku, o które się ubiegasz. Musisz mieć świadomość, że na rynku obowiązują pewne „normy i średnie płacowe”. Dlatego zorientuj się, jak wyglądają widełki jeśli chodzi o wynagrodzenie właśnie na stanowisku, o które się ubiegasz. Z nami dowiesz się jak sprawić, by pracodawca był skłonny zapłacić za Ciebie stawkę z górnego przedziału! 

 

Dobrze płatna praca- dlaczego świadomość własnej marki jest tak ważna?

 

Nie musimy chyba udowadniać, że o wiele łatwiej przychodzi nam chociażby podejmowanie decyzji zakupowych, gdy znamy markę produktu. Jeśli mamy bowiem wybierać pomiędzy dwoma produktami zbliżonymi parametrami, a w podobnych cenach, wybieramy ten, którego nazwę kojarzymy.

  

Dokładnie tak samo jest w przypadku procesu rekrutacyjnego. Jeśli pracodawca ma podjąć decyzję pomiędzy dwoma kandydatami o podobnych umiejętnościach, wybierze tego kandydata, którego imię i nazwisko zapadło mu w pamięci. I właśnie o tym, w jaki sposób zapaść w pamięci potencjalnemu pracodawcy, piszemy w naszej instrukcji.

  

Przeczytaj tekst o budowaniu świadomości marki w procesie rekrutacyjnym-> KLIK. 

 

Dobrze płatna praca- jak ją dostać?

 

Stworzyliśmy instrukcję- plan działania, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. W instrukcji dostaniesz opis- krok po kroku, jak ma wyglądać Twoje ubieganie się o stanowisko. Od momentu znalezienia w sieci oferty! Wszystko jest uporządkowane, okraszone materiałami do druku, dzięki którym zrobisz wszystko tak, jak należy. Z nami zbudujesz świadomość własnej marki. Miej świadomość, że nawet najpiękniejszy i najlepiej napisany życiorys, może zaginąć w gąszczu pozostałych. Co Ci z pięknego CV, jeśli nikt go nie otworzy?

 

Napisaliśmy dla Ciebie plan działania. Instrukcję, która sprawi, że zbudujesz świadomość własnej marki. Coś, czego nie dostaniesz nigdzie indziej, za jedyne 199,99 zł. 

 

Wykup pakiet i otrzymaj dostęp do najlepszych i najbardziej konkretnych informacji w sieci!